100% Bezpieczeństwo

Eliksir z granatów

Eliksir z granatów

Ocena 5/5

Eliksir z granatów to poddany fermentacji naturalny sok z granatu. Ten w 100% naturalny preparat owocowy to podwójna moc i jeszcze bardziej skuteczne działanie niż sam sok z granatu.

Eliksir z granatu pomaga przede wszystkim pacjentom cierpiącymi na raka prostaty. Jego regularne stosowanie, może również przynosić pozytywne skutki w postaci blokowania chorób nowotworowych.

Środek ten, przynosi też większą ulgę w stanach stresowych czy zwiększonego wysiłku psychofizycznego. W jego skład wchodzą świeżo wyciśnięte owoce grantu, poddane koncentracji próżniowej oraz fermentacji i bioaktywne esencje pozyskane z granatu.


Idź do Sklepu z Produktem

Eliksir z granatów opinie:

Poprzez dział kontakt znajdujący się u góry strony, możesz nam wysłać swoją opinię na temat eliksiru z granatów.

Nasze badania na temat eliksiru z granatu wskazują:

Według naszych badań rynku, eliksir z granatu charakteryzuje się nie tylko wzmocnionym działaniem, ale również sporą wydajnością w porównaniu do zwykłego soku z granatów.

Osoby korzystające z eliksiru z granatów informują, że podnosi on znacząco komfort ich życia we wszystkich jego sferach: fizycznej, psychicznej oraz odnoszącej się do życia seksualnego. Jest to szczególnie ważne w przypadku mężczyzn jak i kobiet bardzo dojrzałych.

Eliksir ten to również bogate źródło antyoksydantów, które w tym przypadku przewyższają znacznie ilość tych zawartych w zielonej herbacie czy czerwonym winie. Jego działanie polega również, na dostarczaniu komórkom w naszym ustroju, odpowiedniej ilości potrzebnych im składników. Środek ten może być również świetnym narzędziem do walki z przykrymi dolegliwościami takimi jak: menopauza, andropauza czy miażdżyca. Osoby które, na co dzień stosują ten wzmocniony sok, podkreślają również jego walory smakowe.

Ocena:

Eliksir z granatu to najlepszy sprzymierzeniec w naszej walce o lepsze zdrowie i o pełniejsze życie.


Idź do Sklepu z Produktem

Skład: naturalny sfermentowany sok z dojrzewających owoców granatu oraz bioaktywne esencje naturalne czyli miąższ owocu

Dawkowanie: Jako suplement diety: 1 łyżka stołowa raz dziennie - na 1-2 godziny przed lub zaraz po posiłku. Jako lek: 3 łyżki stołowe raz dziennie - na 1-2 godziny przed lub zaraz po posiłku

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć butelkę by składniki się połączyły.

Przeciwwskazania: brak

Buletka 500 ml - starcza na 25-50 dni stosowania w zależności od dawkowania

Eliksir z granantów cena: 149 zł

Przejdź do Sklepu z Produktem >>